ברוכים הבאים לעולם היוגורט של דנונה

בשנים האחרונות, עם העלייה במודעות לתזונה נכונה, יותר ויותר אנשים מגלים את מה שאנחנו יודעים כבר מזמן, יוגורט הוא לא סתם עוד מוצר חלב, אלא פלא של ממש, שמכיל בתוכו את כל מה שטוב ומזין עבורנו.

דנונה הוא מותג של אנשים ולמען אנשים, המונע מהרצון לדאוג לאורח החיים של כולנו ולהנגיש את היוגורט לכולם. אנחנו אוהבים יוגורט, מבינים יוגורט, וחוקרים יוגורט כבר למעלה מ- 100 שנה. משנת 1919 דנונה העולמית מפתחת יוגורט איכותי ומגישה אותו למאות מיליוני צרכנים ברחבי העולם. החל משנות השבעים, מחלבות שטראוס בשיתוף עם דנונה העולמית החלו לייצר את היוגורט גם לקהל הישראלי.

ואנחנו? אנחנו אוהבים את היוגורט שלנו טעים, מזין, טרי ואיכותי, ולכן זה בדיוק מה שאנחנו עושים: יוגורט מחומרי הגלם הטובים והטריים ביותר, ומגישים לכם מדי יום יוגורט מלא בטוב. 

 

למה יוגורט

אנחנו בדנונה מאמינים שאורח חיים בריא מתחיל באיכות המזון שאנחנו אוכלים, בחומרי הגלם ממנו הוא עשוי ובנגישות שלו לכולם. אנו חדורי משימה לעזור לאנשים להכניס תזונה נכונה לחיי היום יום שלהם, וזה מה שמנחה אותנו בכל צומת או החלטה. 

 

הפלא של היוגורט

חלב ומחמצת הם הבסיס לכל סוגי היוגורט שאנחנו מייצרים, והם אלו שמאפשרים לנו להנגיש לכולם יוגורט טעים ועשיר ברכיבים חיוניים. היוגורט הוא פלא מלא בטוב: חלבון איכותי, סידן, וויטמינים, חיידקים פרוביוטיים ומינרלים המשתלבים בתזונה היומיומית ותורמים לאורח החיים. אנחנו מבינים כי לאנשים שונים מתאימים מוצרים שונים ולכן אנחנו משקיעים משאבים בפיתוח מוצרים חדשים ורלוונטיים שיאפשרו לנו לענות על הצרכים המדויקים של האנשים כך שיוכלו לשלבם בתזונה שלהם  בין אם מדובר ביוגורט הפרוביוטי של אקטיביה, דנונה פרו העשיר בחלבון, דנכול המכיל פיטוסטרולים, אקטימל המסייע לחיזוק המערכת החיסונית או דנונה Bio המורכב מחלב ומחמצת בלבד. כל אחד מהיוגורטים שלנו פותח במיוחד כדי להתאים לכל אחד ואחת מכם בשגרת היום, כך שתוכלו ליהנות מהפלא של היוגורט.

 

התשוקה לטעם

אנחנו מונעים מהתפישה שאומרת שאוכל הוא התשוקה הכי גדולה שיש ושיוגורט הוא קודם כל אוכל טעים ומהנה. אנו מקפידים לבחור את חומרי הגלם הטובים ביותר בצירוף המחמצות המתאימות ולייצר מגוון גדול של יוגורטים חיים עם מרקמים וטעמים נפלאים, כדי שכולם יוכלו ליהנות.

סגור