אז איך דואגים שהבוקר יעבור בקטנה: זה פלא

דורין והילדים לא הפסיקו לבקש מאמירם דברים "בקטנה", אבל במהרה התברר לו שכל אחת מהבקשות האלו גדולות במיוחד. אז מה הוא עשה אחרי שהתבקש לדאוג לארוחת בוקר מזינה, משביעה, מהירה וטעימה? נתן לכולם "בוקר בקטנה"...

בשנים האחרונות, עם העלייה במודעות לתזונה נכונה, יותר ויותר אנשים מגלים את מה שאנחנו יודעים כבר מזמן יוגורט הוא לא סתם עוד מוצר חלב, אלא פלא של ממש, שמכיל בתוכו את כל מה שטוב ומזין עבורנו.

היוגורט עוזר לשמור על תזונה מאוזנת, תורם לתחושת שובע, ובעל יתרונות רבים בשמירה על המשקל. בנוסף, הוא מקור לסידן, עשיר בחלבון, דל בקלוריות ובשומן ומכיל ויטמינים חיוניים וחיידקים פרוביוטים ידידותיים.

"דנונה בוקר בקטנה" – היא בדיוק כזאת , ארוחה קטנה על בסיס יוגורט שניתן לצריכה בצורה מהנה ונגישה בזכות אריזת הסקוויז, בבית ובדרך.

"בוקר בקטנה" משלב  את היתרונות התזונתיים של היוגורט עם היתרונות של שיבולת שועל בדרך שילדים אוהבים. המוצר מגיע  בשני טעמים טעימים : יוגורט עם שיבולת שועל ותות, יוגורט עם שיבולת שועל בטעם וניל עוגיות.

בוקר בקטנה מנגיש יוגורט לילדים בדרך חוויות וחושף ילדים ליוגורט המכיל ערכים תזונתיים גבוהים כמו סידן, חלבון וחיידקים טובים.

סגור