שירות לקוחות : 1800-777-777

מהו אקטימל וכיצד הוא פועל

Generic Submenu

מהו אקטימל?


מהו אקטימל?
אקטימל הוא משקה יוגורט פרוביוטי המסייע לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף. אקטימל נוצר מחלב שעבר תסיסה, על ידי שני חיידקי היוגורט המסורתיים (לקטובצילוס בולגריקוס וסטרפטוקוקוס תרמופילוס), שאליהם מוסיפים בתהליך תסיסה מיוחד וארוך את החיידק הפרוביוטי L.casei. כל בקבוק אקטימל (100 מ"ל) מכיל יותר מ-10 מיליארד חיידקים חיים מסוג L.casei נוסף על חיידקי היוגורט הרגילים.
 
נעים להכיר - L.casei – החיידק הידידותי המיוחד של אקטימל
החיידק הידידותי L.casei שייך לאחת ממשפחות חיידקים הנחקרות ביותר בתחום הפרוביוטיקה. ישנם מחקרים המראים כי אקטימל בתוספת החיידק L.casei, המאופיין ביכולת הישרדות טובה במערכת העיכול, תורם לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף.

 
איך אקטימל פועל, ומהם היתרונות הבריאותיים בצריכתו?

לגוף האדם מערכת הגנה טבעית vפועלת כ"מחסום" יציב מפני פלישת חיידקים מזיקים, רדיקלים חופשיים ורעלנים מהסביבה., חלק חשוב בה נמצא ופועל במערכת העיכול. תפקידה העיקרי של מערכת העיכול הוא לפרק ולספוג מזון, אך יש לה גם תפקיד חיוני בהגנה על הגוף.
צריכת אקטימל מסייעת לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף במספר מישורים:

1. בחיזוק אוכלוסיית חיידקי המעיים הידידותיים.

2. בחיזוק מחסום המעי המונע חדירת חיידקים מזיקים למערכות הגוף

3. צריכת אקטימל מסייעת לוויסות מערכת החיסון ה- GALT אשר נמצאת במעי (רקמת הלימפה הנמצאת במעי).
 
הידעת?

דנונה מפעילה בקרה מתמדת ומעקב קפדני אחר כמות החיידקים החיים באקטימל. תהליך היצור הייחודי מנוהל באופן שמבטיח שגשוג נאות של חיידקים פרוביוטיים ושמירת כמותם לאורך כל חיי המדף. מערכת אבטחת איכות מבקרת באופן שוטף את תהליך הייצור ואת תוצאותיו. 

 

שתף > קישור לפייסבוק קישור לטוויטר קישור לגוגל +