שירות לקוחות : 1800-777-777
ניגודיות גבוההניגודיות גבוהה

דנכול – משקה יוגורט - מידע מהעולם

מהו יוגורט
משקה יוגורט דנכול?

משקה יוגורט דנכול, ממשפחת דנונה משקה יוגורט בתוספת פיטוסטרולים לצריכה יומיומית. דרך נוספת, טעימה ונוחה להורדת כולסטרול LDL בדם. כל בקבוק מכיל מכיל 1.6 גר' פיטוסטרולים אשר הוכחו מדעית כיעילים בהורדת כולסטרול LDL בדם.

מידע על יוגורט דנכול

דנכול בעולם

דנכול בעולם

דנכול הושק לראשונה ע"י חברת דנונה בספרד בשנת 2004,
והוא נמכר היום במעל ל-15 מדינות ברחבי העולם:
ספרד, צרפת, איטליה, בלגיה, אירלנד, פורטוגל, גרמניה, ארגנטינה, קנדה, רוסיה,
פולין, אוסטריה, פינלנד, אסטוניה, לטביה, ליטא, סלובניה, והאיים הקנריים.

 

דנונה - שטראוס
בתחילת המאה ה-20, יצחק קרסו, יהודי ממוצא יווני נחשף למחקרים שהוכיחו את הקשר בין צריכה מוגברת של חלב מוחמץ לאריכות חייהם של תושבי הבלקן. יצחק קרסו הוקסם מהמחקרים האלה והמציא בשנת 1919 בברצלונה, ספרד, את היוגורט המסחרי הראשון בעולם. הוא קרא לו דנונה, על שם בנו דניאל.

דניאל המשיך את דרכו של אביו, ולקח איתו את הבשורה הבריאותית לפריז, שם, בחנות קטנה, החל למכור את היוגורט בכלי חרסינה תחת הסיסמה "עיכול שמח".

בשל ערכיו התזונתיים וטעמו הטבעי, הטהור והנפלא – דנונה הפך מהר מאוד להצלחה מסחררת ושינה את פני התזונה בעולם כולו.

בזכות הסכם שנחתם בשנת 1970 בין חברת שטראוס הישראלית לקונצרן דנונה הצרפתי, הגיעה הבשורה הבריאותית גם לישראל וב-1974 הושק היוגורט הראשון בישראל – דנונה.

מעבדות המחקר והפיתוח המתקדמות של דנונה בצרפת אחראיות על החדשנות במוצרים האיכותיים והייחודיים, תוך הקפדה על יצירת ערך מוסף לצרכנים. כמובילת החדשנות, דנונה הייתה הראשונה שהביאה לצרכניה יוגורט עם חתיכות פרי אמיתי ויוגורט לשתייה.

האמונה של דנונה בתזונה, כאמצעי חיוני לשמירה על הבריאות, עודדה פיתוח של יוגורטים בעלי ערך בריאותי מוסף, כמו אקטימל – המסייע לחיזוק ההגנה הטבעית של הגוף, ואקטיביה - המסייע לפעילות העיכול האיטית.